Tanıtım Filmi

Freysaş - 3.Boğaz Köprüsü

3.Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi
Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri A.Ş. 31 Ekim 2013'de Hyundai Engineering firmasıyla sözleşme imzalayarak 3. Köprü Eğik Askıların ve sönümleyicilerin tedarik ve montaj işlerini üstlenmiştir.
Yenilikçi tasarımı olan yapı, 1.408m ana açıklığa ve 2x4 trafik şeridi ile ortada iki demiryolu hattı taşıyan, toplam 58m genişliğinde tabliyeye sahiptir.
Köprü tamamlandığında Freyssinet, ilki 1994 yılında Normandiya Köprüsüyle (856m) sonrasında 2012 yılında Russky Köprüsüyle ( 1104, şu anki dünya rekoru) kırdığı dünyanın en uzun eğik askı köprü inşası rekorunu yenilemiş olacak.
MK Prodüksiyon, Freysaş firmasının 3.Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi helikopter hava görüntü ve fotoğraf projesini üstlenmiştir.

izlenme 1990 defa

Filmler

 • Erzincan Üniversitesi
  Erzincan Üniversitesi "Anadolu'da Bir Dünya Üniversitesi" özülküsüyle hareket eden Erzincan Üniversitesi için hazırladığımız proje, 2 ay süreyle devam etmiş ve ilk kampüs çekimlerinde gerçek helikopter kullanılmıştır.
  izlenme 16167 defa
 • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ “Doğudan Yükselen Işık”
  izlenme 13583 defa
 • Ergan Dağı Kayak Merkezi
  Ergan Dağı Kayak Merkezi Ergan Dağı Kayak Merkezi
  izlenme 11645 defa
 • Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli
  Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli Kahramanmaraş Ekinözü YİBO Tanıtım Filmi (YİBO'da Yaşam)
  izlenme 9310 defa
 • Erzincan Organize Sanayi Bölgesi
  Erzincan Organize Sanayi Bölgesi Erzincan Organize Sanayi Bölgesi - Tanıtım Filmi
  izlenme 8950 defa
 • Erzincan Tanıtım Filmi 2013
  Erzincan Tanıtım Filmi 2013 Doğu ile batının, kuzey ile güneyin buluştuğu, medeniyetler köprüsü Erzincan, genç ve dinamik nüfusuyla; eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime, sanayiden lojistiğe, tarımdan turizme, doğa sporlarından kültüre birçok alanda gelişimini sürdürerek sosyal sermaye gücüyle de ekonomik kalkınmasını başarıyla devam ettirmektedir.
  izlenme 8247 defa
 • Bisiklet ve Doğa
  izlenme 7649 defa