Tanıtım Filmi

KOSGEB Başarı ÖyküleriGenç girişimcileri ve başarılı işletmecileri desteklemek amacıyla Kobilerden sorumlu ulusal kuruluş olan KOSGEB 1990 yılında kuruluşunun ardından 2012’de de Erzincanlı girişimcilere destek vermeye başladı.
KOSGEB’in bu videoyu hazırlatmasının amacı da girişimcilere verilen hizmet ve desteğin görülmesi, daha önce KOSGEB’den destek alarak hayallerine kavuşmuş olan, şimdinin iş verenlerinin başarılarının sergilenmesi ve böylece şu an arayış içerisinde olan girişimcilerin motivasyon ve cesaretlerinin artırılması amacıyla eğitimlerde kullanmaktır.
Bir ay boyunca keyifli bir çalışmayla hazırlanan filmde KOSGEB desteği ile iş yeri sahibi olmuş ve hayallerine kavuşmuş girişimcilerle röportajlar yapıldı ve bu röportajların tamamı kişilerin birebir kendi kurduğu cümleler olup, yapaylığa kaçılmadan objektif olarak gerçekleştirildi.
Film aynı zamanda sosyal medyada da kullanıldı ve böylece aynı hayali kuran ama bir türlü cesaret ve öz güvenini toparlayamayan girişimci adaylarına da psikolojik destek ve motivasyon sağlanılması amaçlandı.
Bizde MK Prodüksiyon olarak bu büyük kuruluşun başarısını yansıtmaktan ve başarılara ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İş sahibi olmuş girişimcilerinin mutluluklarını paylaşmak bu projenin en büyük başarısıydı bize göre.
izlenme 6146 defa

Filmler

 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 53 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 34 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 48 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 47 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 100 defa
 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı.
  izlenme 354 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi.
  izlenme 321 defa