Tanıtım Filmi

KOSGEB Başarı ÖyküleriGenç girişimcileri ve başarılı işletmecileri desteklemek amacıyla Kobilerden sorumlu ulusal kuruluş olan KOSGEB 1990 yılında kuruluşunun ardından 2012’de de Erzincanlı girişimcilere destek vermeye başladı.
KOSGEB’in bu videoyu hazırlatmasının amacı da girişimcilere verilen hizmet ve desteğin görülmesi, daha önce KOSGEB’den destek alarak hayallerine kavuşmuş olan, şimdinin iş verenlerinin başarılarının sergilenmesi ve böylece şu an arayış içerisinde olan girişimcilerin motivasyon ve cesaretlerinin artırılması amacıyla eğitimlerde kullanmaktır.
Bir ay boyunca keyifli bir çalışmayla hazırlanan filmde KOSGEB desteği ile iş yeri sahibi olmuş ve hayallerine kavuşmuş girişimcilerle röportajlar yapıldı ve bu röportajların tamamı kişilerin birebir kendi kurduğu cümleler olup, yapaylığa kaçılmadan objektif olarak gerçekleştirildi.
Film aynı zamanda sosyal medyada da kullanıldı ve böylece aynı hayali kuran ama bir türlü cesaret ve öz güvenini toparlayamayan girişimci adaylarına da psikolojik destek ve motivasyon sağlanılması amaçlandı.
Bizde MK Prodüksiyon olarak bu büyük kuruluşun başarısını yansıtmaktan ve başarılara ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İş sahibi olmuş girişimcilerinin mutluluklarını paylaşmak bu projenin en büyük başarısıydı bize göre.
izlenme 6029 defa

Filmler

 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı MK Prodüksiyon olarak bu güne kadar pek çok film yaptık ancak bize sorarsanız en anlamlısı "Kayseri Kitap Fuarı" TV reklam projesi oldu. İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı. Bir ay süren yoğun bir…
  izlenme 181 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Kıbrıs - Alashia Yeniden Doğuyor
  izlenme 269 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi. MK Prodüksiyon olarak iki gün süren bu etkinliğin kısa bir filmini hazırladık. Bizleri davet ettikleri için Artvin Valiliği'ne ve fotoğraf sanatçısı Süleyman İnal'a teşekkür ederiz.
  izlenme 250 defa
 • Konya Şeker
  Konya Şeker MK Prodüksiyon olarak TORKU markasıyla hizmet veren Konya Şeker'in tüm üretim tesislerini havadan ve iç mekanlarının fotoğraf çekimlerini yaptık. 15 gün süren çekimlerde HDR ve Panaromik fotoğraf çekim teknikleri kullanıldı.
  izlenme 247 defa
 • Havalimanları Projesi Backstage
  Havalimanları Projesi Backstage UDH Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi genel müdürlüğüne bağlı 42 havalimanında gerçekleştirdiğimiz çekimler ile 5 ayda tamamladığımız dev projede son teknoloji 4K kamera ve ekipmanlar kullanarak heyecan dolu akıcı bir film hazırladık. 22.000 KM karayolu ile 42 şehirde konaklayarak dünyanın en gelişmiş insansız hava araçlarıyla tüm havalimanlarını havadan görüntüledik. Tanıtım filmi ve brifing tadındaki film, Türkçe, İngilizce, İşaret Dili ve…
  izlenme 405 defa
 • Kayseri Yılkı Atları
  Kayseri Yılkı Atları Anadolu’da özgür atlar zamanı... Yılkı’, gece gündüz doğada bulunmak anlamına geliyor. Yılkı atları, özellikle köylüler tarafından kullanıldıktan sonra, kimi zaman maddi nedenlerle bakılamayan, kimi zamanda iş göremezlikten dolayı doğaya salınan hayvanlar. Bir süre sonra bu atlar doğaya tam olarak uyum sağlamaya, vahşileşmeye başlıyor. Bir anlamda özgürleşiyorlar. CNN Türk Ana Haber Bülteni
  izlenme 297 defa
 • Erzincan Üniversitesi Reklam
  izlenme 255 defa