Tanıtım Filmi

KOSGEB Başarı ÖyküleriGenç girişimcileri ve başarılı işletmecileri desteklemek amacıyla Kobilerden sorumlu ulusal kuruluş olan KOSGEB 1990 yılında kuruluşunun ardından 2012’de de Erzincanlı girişimcilere destek vermeye başladı.
KOSGEB’in bu videoyu hazırlatmasının amacı da girişimcilere verilen hizmet ve desteğin görülmesi, daha önce KOSGEB’den destek alarak hayallerine kavuşmuş olan, şimdinin iş verenlerinin başarılarının sergilenmesi ve böylece şu an arayış içerisinde olan girişimcilerin motivasyon ve cesaretlerinin artırılması amacıyla eğitimlerde kullanmaktır.
Bir ay boyunca keyifli bir çalışmayla hazırlanan filmde KOSGEB desteği ile iş yeri sahibi olmuş ve hayallerine kavuşmuş girişimcilerle röportajlar yapıldı ve bu röportajların tamamı kişilerin birebir kendi kurduğu cümleler olup, yapaylığa kaçılmadan objektif olarak gerçekleştirildi.
Film aynı zamanda sosyal medyada da kullanıldı ve böylece aynı hayali kuran ama bir türlü cesaret ve öz güvenini toparlayamayan girişimci adaylarına da psikolojik destek ve motivasyon sağlanılması amaçlandı.
Bizde MK Prodüksiyon olarak bu büyük kuruluşun başarısını yansıtmaktan ve başarılara ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. İş sahibi olmuş girişimcilerinin mutluluklarını paylaşmak bu projenin en büyük başarısıydı bize göre.
izlenme 6452 defa

Filmler

 • FUJIFILM X-H1
  FUJIFILM X-H1 Turkish X-Photographer Faruk Akbas takes the FUJIFILM X-H1 to capture the beautiful landscape of Taurus Mountains.
  izlenme 153 defa
 • Havadan Kayseri
  Havadan Kayseri Havadan Kayseri Proje: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yapımcı / Yönetmen: Muhammed KÖSEN Yayın Koordinatörü: Salih ÖZGÖNCÜ Yayın Yürütme Kurulu: Erkan KÜP, Fehmi GÜNDÜZ, Semih KARAARSLAN, Prodüksiyon: Hasan ÖZER, Ayşe KAYA, Tuğba ÖZYILDIZ Danışman: Faruk AKBAŞ, Ahu AKBAŞ Metin Yazarı: Uhud TEKİN Seslendirme: Mahmut YILDIRIM Müzik: Erdem KARAMAN http://www.havadankayseri.net
  izlenme 541 defa
 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 337 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 307 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 283 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 291 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 471 defa