Fotoğraf

 

1826 yılında ilk fotoğrafın çekilmesiyle başlayan bu etkileyici öykü, günümüz tanıtım sektöründe vazgeçilmez bir alan olmuştur.

MK Prodüksiyon olarak tanıtım, etkinlik ve organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla projenizi en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

Dilerseniz tek fotoğrafçımızla, dilerseniz 5 fotoğrafçımız ve ekipmanımızla projenizi farklı açılardan, hiçbir karesini kaçırmadan hayata geçiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin aklındaki fikri en iyi şekilde işimize yansıtabilmek için sizi dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve tecrübelerimiz doğrultusunda hedefe odaklı yöntemlerimizi şeffaf bir biçimde size sunuyoruz.

Çalışmamızın her adımını size sunuyor ve anlık geri dönüşler doğrultusunda hareket ediyoruz. Vizörden başlayan hikayenizi size dijital ortamda sunduktan sonra, dilerseniz baskı hizmetimizle de yanınızda oluyoruz.

Çalıştığımız Alanlar ve Projeler

-          Tanıtım

-          Etkinlik

-          Mekan

-          Doğa

-          Mimari

-          Organizasyon

-          Endüstriyel

-          Ürün

-          Moda

-          Lansman

 

Filmler

 • Erzincan Üniversitesi
  Erzincan Üniversitesi "Anadolu'da Bir Dünya Üniversitesi" özülküsüyle hareket eden Erzincan Üniversitesi için hazırladığımız proje, 2 ay süreyle devam etmiş ve ilk kampüs çekimlerinde gerçek helikopter kullanılmıştır.
  izlenme 16167 defa
 • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ “Doğudan Yükselen Işık”
  izlenme 13583 defa
 • Ergan Dağı Kayak Merkezi
  Ergan Dağı Kayak Merkezi Ergan Dağı Kayak Merkezi
  izlenme 11645 defa
 • Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli
  Maraş - YİBO'da Yaşam Belgeseli Kahramanmaraş Ekinözü YİBO Tanıtım Filmi (YİBO'da Yaşam)
  izlenme 9310 defa
 • Erzincan Organize Sanayi Bölgesi
  Erzincan Organize Sanayi Bölgesi Erzincan Organize Sanayi Bölgesi - Tanıtım Filmi
  izlenme 8950 defa
 • Erzincan Tanıtım Filmi 2013
  Erzincan Tanıtım Filmi 2013 Doğu ile batının, kuzey ile güneyin buluştuğu, medeniyetler köprüsü Erzincan, genç ve dinamik nüfusuyla; eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime, sanayiden lojistiğe, tarımdan turizme, doğa sporlarından kültüre birçok alanda gelişimini sürdürerek sosyal sermaye gücüyle de ekonomik kalkınmasını başarıyla devam ettirmektedir.
  izlenme 8248 defa
 • Bisiklet ve Doğa
  izlenme 7649 defa