Fotoğraf

 

1826 yılında ilk fotoğrafın çekilmesiyle başlayan bu etkileyici öykü, günümüz tanıtım sektöründe vazgeçilmez bir alan olmuştur.

MK Prodüksiyon olarak tanıtım, etkinlik ve organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla projenizi en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

Dilerseniz tek fotoğrafçımızla, dilerseniz 5 fotoğrafçımız ve ekipmanımızla projenizi farklı açılardan, hiçbir karesini kaçırmadan hayata geçiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin aklındaki fikri en iyi şekilde işimize yansıtabilmek için sizi dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve tecrübelerimiz doğrultusunda hedefe odaklı yöntemlerimizi şeffaf bir biçimde size sunuyoruz.

Çalışmamızın her adımını size sunuyor ve anlık geri dönüşler doğrultusunda hareket ediyoruz. Vizörden başlayan hikayenizi size dijital ortamda sunduktan sonra, dilerseniz baskı hizmetimizle de yanınızda oluyoruz.

Çalıştığımız Alanlar ve Projeler

-          Tanıtım

-          Etkinlik

-          Mekan

-          Doğa

-          Mimari

-          Organizasyon

-          Endüstriyel

-          Ürün

-          Moda

-          Lansman

 

Filmler

 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 53 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 34 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 48 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 47 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 100 defa
 • Kayseri Kitap Fuarı
  Kayseri Kitap Fuarı İki çocuğun şehri gezerek kitap dağıtmasını ve insanların kütüphanede buluşmasını konu alan reklam filminin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran yaptı. Güçlü sesiyle reklam filmine hayat veren Halil Ergün ile çalışmak ise projemize değer kattı.
  izlenme 354 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi.
  izlenme 321 defa