Fotoğraf

 

1826 yılında ilk fotoğrafın çekilmesiyle başlayan bu etkileyici öykü, günümüz tanıtım sektöründe vazgeçilmez bir alan olmuştur.

MK Prodüksiyon olarak tanıtım, etkinlik ve organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla projenizi en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

Dilerseniz tek fotoğrafçımızla, dilerseniz 5 fotoğrafçımız ve ekipmanımızla projenizi farklı açılardan, hiçbir karesini kaçırmadan hayata geçiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin aklındaki fikri en iyi şekilde işimize yansıtabilmek için sizi dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve tecrübelerimiz doğrultusunda hedefe odaklı yöntemlerimizi şeffaf bir biçimde size sunuyoruz.

Çalışmamızın her adımını size sunuyor ve anlık geri dönüşler doğrultusunda hareket ediyoruz. Vizörden başlayan hikayenizi size dijital ortamda sunduktan sonra, dilerseniz baskı hizmetimizle de yanınızda oluyoruz.

Çalıştığımız Alanlar ve Projeler

-          Tanıtım

-          Etkinlik

-          Mekan

-          Doğa

-          Mimari

-          Organizasyon

-          Endüstriyel

-          Ürün

-          Moda

-          Lansman

 

Filmler

 • FUJIFILM X-H1
  FUJIFILM X-H1 Turkish X-Photographer Faruk Akbas takes the FUJIFILM X-H1 to capture the beautiful landscape of Taurus Mountains.
  izlenme 215 defa
 • Havadan Kayseri
  Havadan Kayseri Havadan Kayseri Proje: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yapımcı / Yönetmen: Muhammed KÖSEN Yayın Koordinatörü: Salih ÖZGÖNCÜ Yayın Yürütme Kurulu: Erkan KÜP, Fehmi GÜNDÜZ, Semih KARAARSLAN, Prodüksiyon: Hasan ÖZER, Ayşe KAYA, Tuğba ÖZYILDIZ Danışman: Faruk AKBAŞ, Ahu AKBAŞ Metin Yazarı: Uhud TEKİN Seslendirme: Mahmut YILDIRIM Müzik: Erdem KARAMAN http://www.havadankayseri.net
  izlenme 634 defa
 • Kemaliye Seni Bekliyor
  Kemaliye Seni Bekliyor Dünyanın ikinci büyük kanyonu... Erzincan'ın dokuz ilçesinden biri... Eski adı Eğin, yani "Cennet bahçesi, cennet gibi yer" manası taşıyan Eğin (Kemaliye) hem Türkiye ve hem de bölge turizminde önemli bir yere sahip. Dünyanın ikinci büyük kanyonu Karanlık Kanyon tam da burada. Muhteşem bir kapalı eko sisteme sahip olan bu Karanlık Kanyon, doğa sporlarını sevenler için adeta bulunmaz bir hazine. Mk…
  izlenme 382 defa
 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Dağların denizle buluştuğu muhteşem sahil manzarasında tarihe tanıklık eden Alashia... Kıbrıs Akdeniz Kültürünün temelinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Hitit, Mısır, Asur yazıtlarında Akdenizin doğusundaki sihirli ada.
  izlenme 340 defa
 • Craghoppers Turkey
  Craghoppers Turkey Craghoppers Turkey öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Erzincan Kemaliye'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Craghoppers Turkey tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 315 defa
 • Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro
  Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Antalya'da gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film, Fujifilm XT-2 XF 80mm Macro tanıtımı olarak yayınlanmıştır.
  izlenme 320 defa
 • Fujifilm - GFX 45mm
  Fujifilm - GFX 45mm Fujifilm Türkiye öncülüğünde Mk prodüksiyon ekibi ile Kayseri'de gerçekleştirilen çekimlerle hazırlanan film büyük beğeni topladı.
  izlenme 533 defa