Fotoğraf

 

1826 yılında ilk fotoğrafın çekilmesiyle başlayan bu etkileyici öykü, günümüz tanıtım sektöründe vazgeçilmez bir alan olmuştur.

MK Prodüksiyon olarak tanıtım, etkinlik ve organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla projenizi en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

Dilerseniz tek fotoğrafçımızla, dilerseniz 5 fotoğrafçımız ve ekipmanımızla projenizi farklı açılardan, hiçbir karesini kaçırmadan hayata geçiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin aklındaki fikri en iyi şekilde işimize yansıtabilmek için sizi dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve tecrübelerimiz doğrultusunda hedefe odaklı yöntemlerimizi şeffaf bir biçimde size sunuyoruz.

Çalışmamızın her adımını size sunuyor ve anlık geri dönüşler doğrultusunda hareket ediyoruz. Vizörden başlayan hikayenizi size dijital ortamda sunduktan sonra, dilerseniz baskı hizmetimizle de yanınızda oluyoruz.

Çalıştığımız Alanlar ve Projeler

-          Tanıtım

-          Etkinlik

-          Mekan

-          Doğa

-          Mimari

-          Organizasyon

-          Endüstriyel

-          Ürün

-          Moda

-          Lansman

 

Filmler

 • Kıbrıs Alashia Belgeseli
  Kıbrıs Alashia Belgeseli Kıbrıs - Alashia Yeniden Doğuyor
  izlenme 154 defa
 • Artvin Maden Köyü Fotosafari
  Artvin Maden Köyü Fotosafari Artvin Valiliği tarafından düzenlenen fotosafari etkinliğinde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen fotoğraf sanatçıları Artvin Maden Köyü'nün bozulmamış tabiatı ve karla kaplı beyaz görselliği ile katılanları büyüledi. MK Prodüksiyon olarak iki gün süren bu etkinliğin kısa bir filmini hazırladık. Bizleri davet ettikleri için Artvin Valiliği'ne ve fotoğraf sanatçısı Süleyman İnal'a teşekkür ederiz.
  izlenme 149 defa
 • Konya Şeker
  Konya Şeker MK Prodüksiyon olarak TORKU markasıyla hizmet veren Konya Şeker'in tüm üretim tesislerini havadan ve iç mekanlarının fotoğraf çekimlerini yaptık. 15 gün süren çekimlerde HDR ve Panaromik fotoğraf çekim teknikleri kullanıldı.
  izlenme 133 defa
 • Havalimanları Projesi Backstage
  Havalimanları Projesi Backstage UDH Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi genel müdürlüğüne bağlı 42 havalimanında gerçekleştirdiğimiz çekimler ile 5 ayda tamamladığımız dev projede son teknoloji 4K kamera ve ekipmanlar kullanarak heyecan dolu akıcı bir film hazırladık. 22.000 KM karayolu ile 42 şehirde konaklayarak dünyanın en gelişmiş insansız hava araçlarıyla tüm havalimanlarını havadan görüntüledik. Tanıtım filmi ve brifing tadındaki film, Türkçe, İngilizce, İşaret Dili ve…
  izlenme 224 defa
 • Kayseri Yılkı Atları
  Kayseri Yılkı Atları Anadolu’da özgür atlar zamanı... Yılkı’, gece gündüz doğada bulunmak anlamına geliyor. Yılkı atları, özellikle köylüler tarafından kullanıldıktan sonra, kimi zaman maddi nedenlerle bakılamayan, kimi zamanda iş göremezlikten dolayı doğaya salınan hayvanlar. Bir süre sonra bu atlar doğaya tam olarak uyum sağlamaya, vahşileşmeye başlıyor. Bir anlamda özgürleşiyorlar. CNN Türk Ana Haber Bülteni
  izlenme 152 defa
 • Erzincan Üniversitesi Reklam
  izlenme 145 defa
 • Faruk Akbaş Fotoğraf Gezileri
  Faruk Akbaş Fotoğraf Gezileri Nepal Fotoğraf Gezisi Maçahel Fotoğraf Gezisi Kars Fotoğraf Gezisi Vietnam Fotoğraf Gezisi Hindistan Fotoğraf Gezisi Etiyopya Fotoğraf Gezisi Kapadokya Fotoğraf Gezisi
  izlenme 144 defa